Шут НЦАА Вирџинија Кавалиерс реплика XP фудбалска кацига
  • Неодамнешно

Шут НЦАА Вирџинија Кавалиерс реплика XP фудбалска кацига

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шлемови со целосна големина со исти детали како автентични шлемови и на теренски фудбалски шлемови Се одликува со метални плочки за лице, chinstrap и вилици. Само за украсна употреба, а не за игра во која било спортска активност. Автентична школка во стилот на XP; Не вклучува сет или облоги за внатрешни работи или облоги. Реплика шлемови достапни за над 120+ екипи. Реплика шлемови достапни за над 120+ екипи. Изгледа на кацигата на теренот. Доаѓа со вистинска челична лига и автентична школка во стилот на XP. Не вклучува сет или облоги за внатрешни работи; Само влошки на вилицата.