Замена за замена на Whizzotech за Unibody MacBook Pro Retina 15 A1398 13‘ 'A1502 A1425 Крајната кутија поставена со шрафцигер и нозете на Рубеб
  • Неодамнешно

Замена за замена на Whizzotech за Unibody MacBook Pro Retina 15 A1398 13‘ 'A1502 A1425 Крајната кутија поставена

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен сет за завртки за замена за вашата Mac Book Pro Retina Оштетени изгубени или скршени завртки додека ги поправате заменуваат со ново. Компатибилен со Mac Book Pro Retina A1398, A1425, A1502 2012-14. Загарантирано е совршено фитинг и функционалност на делот ОЕМ. Сликата на завртките може да се разликува од вистинскиот сет на завртки.