AEXIT 1PCS 20мм лепила ленти x 8mm самостојно лепило отпорна на шок против шок анти-шумска лента од пена од пена 2м должина
  • Неодамнешно

AEXIT 1PCS 20мм лепила ленти x 8mm самостојно лепило отпорна на шок против шок анти-шумска лента од пена

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 50g; Содржина на пакетот : 1 x лента за само лепила. Главна боја : црна, жолта; Ширина на лента : 20мм/0,8 ". Дебелина на лента : 8мм/0,3"; Должина на лентата : 2 метри/ 6,6ft. Име на производот : самостојна лента за пена. Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер. Нето тежина : 50g; Содржина на пакетот : 1 x лента за само лепила. Главна боја : црна, жолта; Ширина на лента : 20мм/0,8 ". Дебелина на лента : 8мм/0,3"; Должина на лентата : 2 метри/ 6,6ft. Име на производот : самостојна лента за пена. Може да се користи на вашите врати, багажникот, железничката железница, подвижниот покрив, врвот на CAMPE_R или на кое било друго место што треба да го запечатите. Овој Weather Strip е поткрепено со лепило, нема потреба од неуредна лепак или лепило за контакт, само излупете ја поддршката и инсталацијата за затворен простор или употреба на отворено. Честопати се нарекува соблекување на времето или гума запечатување и првенствено се користи како лента за запечатување за да се блокираат воздухот, остатоците и влагата. Соблекувањето на неопренови се користи за продавници за продавници, изолација на бучава, подлога, шок -изобилство, експанзиски споеви на префазен бетон и челик, HVAC и ладење и е одличен заптивка на вратата за камиони и автобуски тела. Едноставно излупете го лагер за да го изложите лепилото од едната страна и да нанесете на метални, пластични, дрво и други мазни површини. Може да има толеранција до +/- 3/8 инчи од наведената големина.