2011-13 Филаделфија Филис Стивен Голден #19 Игра Користи Црвениот Дрес УЛ бп 46 84-Игра Користи МЛБ Дресови
  • Неодамнешно

2011-13 Филаделфија Филис Стивен Голден 19 Игра Користи Црвениот Дрес УЛ бп 46 84-Игра Користи МЛБ Дресови

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. 2011-13 Филаделфија Филис Стивен Голден #19 Игра Користи Црвениот Дрес УЛ бп 46 84 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Филаделфија филис сувенири.