Енанално Пакување од 6 Балони Од Фолија Од Диносаурус Балони Од Животински Балон Самостојно Одење Алуминиумски Балони Туш За Бебиња Деца За Роденден На Диносаурус
  • Неодамнешно

Енанално Пакување од 6 Балони Од Фолија Од Диносаурус Балони Од Животински Балон Самостојно Одење Алуминиумски

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1ПАКЕТ СО ПРЕМИУМ ВРЕДНОСТ : 6 парчиња различна големина на лаг симпатична диносаурус балон, вклучувајќи 1 компјутер одење диносаурус, ги задоволуваат сите потреби на вашите деца.ДИНО ТЕМАТСКА ЗАБАВА : 6 парчиња џиновски балон од фолија од диносаурус ќе биде најблескавата позадина за вашата забава. Можете исто така да ги комбинирате со балони од латекс или други балони од фолија за да создадете своја декоративна уметност.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на ПАЗАРОТ : Домаќинот на настан е веќе стресен, последното нешто што ви треба е да се грижите колку долго ќе траат вашите балони . Балоните се изработени со висок квалитет со густа кожа која нема лесно да се појави и СЕ ВЕРНИ на нивната боја . Латексот им овозможува на балоните многу добро да се протегаат кога ќе ги надувате.ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : само уживајте во забавата САМ со пакетот . Лесно е да се надува, можете да ги обесувате преку дрвјата, ѕидовите,прозорците , вратите, масите за вечера и секое место што ви се допаѓа.КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА : Гарантирано 100% Задоволство. Ние сме многу сигурни дека нашиот производ е создаден со квалитетно производство со врвни материјали. Парите ќе ви бидат вратени ако не сте задоволни со боите, квалитетот или што било друго. ПАКУВАЊЕ : 6 парчиња различна големина на лаг симпатична диносаурус балони, вклучувајќи 1 компјутер одење диносуар балон пригода : Совршен За роденден на момчиња, забава со тема диносауруси, забава со сафари во дива џунгла, забава со шума итн.