UXZDX Јута Сортирање Канти Корпи За Перење Валкани Алишта Преклопување Склопувачко Складирање Домашна Корпа
  • Неодамнешно

UXZDX Јута Сортирање Канти Корпи За Перење Валкани Алишта Преклопување Склопувачко Складирање Домашна Корпа

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сосема нов и квалитетен! употреба : корпа За Складирање Семејна облека. материјал : памук и лен. тип : Еко-пријателски, акции. големина : големи 34*42см (13. Сосема нов и квалитетен!употреба : Корпа За Складирање Семејна облека материјал : Памук и линентип : Еколошки,акции големина : големи 34*42см(13,4*16,5 инчи)вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Список за пакување : 1* кошница За Складирање лесен за употреба, дизајнот на преклопување е лесен за носење.