Welliestr 3 парчиња 1/6 кукла глава мека пластична играчка кукла за пренесување на кукли шминка за бели глави на DIY за BJD Make Up
  • Неодамнешно

Welliestr 3 парчиња 1/6 кукла глава мека пластична играчка кукла за пренесување на кукли шминка за бели

DEN 400.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ Фина изработка и мек материјал 1/6 BJD кукла сочинуваат скулптури со глава, делови од кукли со кукли со топка за вежбање, деца со DIY што прават додатоци. Applableable for : Главите се одлични за сликар за почетник кукла. 1/6 OB, Kurhn, Bjd Girl Doll, Xinyi Doll или друга употреба на Silmilar со големина 1/6 кукли. ✔ Пакаж вклучува : 3 парчиња 1/6 Скулпт за глава на кукли. ✔ Фина изработка и мек материјал. 1/6 BJD кукла сочинуваат скулптури со глава, делови од кукли со кукли со топка за вежбање, деца со DIY што прават додатоци. Applableable for : Главите се одлични за сликар за почетник кукла. 1/6 OB, Kurhn, Bjd Girl Doll, Xinyi Doll или друга употреба на Silmilar со големина 1/6 кукли. ✔ Пакаж вклучува : 3 парчиња 1/6 Скулпт за глава на кукли.