Четки за шминка XJJZS Професионална прашкаста Фондација за мешање на контури за шминка за шминка Поставете синтетичка четка за коса
  • Неодамнешно

Четки за шминка XJJZS Професионална прашкаста Фондација за мешање на контури за шминка за шминка Поставете синтетичка

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : 10/парчиња сет за четки Материјал : Синтетичка коса. Пакет : 1 Set X Sharkus Shark Shark Shark. Околу големината : Бидејќи големината погоре се мери со рака, големината на вистинската ставка што ја добивте може да биде малку поразлична од големината погоре. Име на производот : 10/парчиња сет за четки. Материјал : Синтетичка коса. Пакет : 1 Set X Sharkus Shark Shark Shark. Околу големината : Бидејќи големината погоре се мери со рака, големината на вистинската ставка што ја добивте може да биде малку поразлична од големината погоре. Стартувајте ги влакната на четката под ладна вода. Ставете капка од 3. четка во вода и нежно масирајте го Tristle4. Исплакнете со чиста вода и внимателно исцедете ја водата од 5. Преостанете и оставете го да се исуши наопаку 6. Ве молиме, избегнувајте да ја допирате водата директно со дрвена рачка или рачка од бамбус во текот на целата боја на процесот : Ве молиме потсетете се дека ефектите од осветлувањето, мониторот на осветленоста/поставките за контраст и сл., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и фотографијата и вистинската ставка.