Алпака Кактус Виси Патување Тоалет Торба Пренослив Организатор Шминка, Голем Капацитет Комплет Шминка Случај Шминка Козметика Торба, Симпатична Животните Патува?
  • Неодамнешно

Алпака Кактус Виси Патување Тоалет Торба Пренослив Организатор Шминка, Голем Капацитет Комплет Шминка Случај

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа тоалетна торба е неопходност во животот Кравјо Печатење додадете "боја" во вашиот живот. Металната кука има подобар носивост. Не ограничувајќи се на просторот, можете да го закачите насекаде. Од суштинско значење за патување. Можете да ја понесете лесната патничка тоалетна торба со вас во секое време, идеална за патување, службено патување, теретана, најважни работи за крстарење, активности на отворено итн. Тоа е неопходен додаток за патување за машки деловни патувања и женски живот. Оваа тоалетна торба е погодна за патувачки жени/мажи. Ова не е само тоалетна торба, туку и патна торба за шминка, футрола за шминка, организатор на шминка, најважни работи за крстарење. ?●Детали Ориентирани : материјалот на женската тоалетна торба алпака е висококвалитетен Диагон. Тврдата табла на дното на козметичката кеса во голема мера ја подобрува носивоста на торбата за туширање. Материјалот е изработен од ткаенина од диагон, така што само треба да користите сува крпа или хартиена крпа за да ја избришете водата кога торбата за тоалети за патување е влажна или валкана. ?●Голема и Пространа : големината на оваа висечка торба за шминка од алпака е 23*10*47см/9*4*18. Кога патувате/сместувате/службено патување, оваа тоалетна торба со Алпака е вашата основна патна галантерија. Можете уредно да ги чувате вашите тоалети во вреќа за перење и повеќе да не се грижите дали ќе изгубите предмети. ?●КУКА И ПАТЕНТ : Нашата висечка тоалетна торба опремена со метална кука што не се лизга, што е тешко да се скрши, нашиот организатор за шминка за патување ви овозможува лесно да ја закачите на вратата од бањата, шипката за туширање или решетката за крпи. И куката и рачниот дизајн ви овозможуваат да заштедите простор за време на патувањето и да го олесните носењето. ?●Мултифункционален : во главниот џеб на тоалетната торба алпака, можете да чувате тоалети и шминка со големина на патување. Пвц џебот со патент може да складира вредни и мали предмети. Четирите внатрешни џебови на одделот можат ефикасно да ги класифицираат и складираат дневните потреби. Како важен производ на додатоци за патување, нашите производи се доволни за да ги задоволат вашите потреби. ?●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : може да биде рачен или обесен. Можете да ја понесете лесната патничка тоалетна торба со вас во секое време, идеална за патување, службено патување, теретана, најважни работи за крстарење, активности на отворено итн. Тоа е неопходен додаток за патување за машки деловни патувања и женски живот. Оваа тоалетна торба е погодна за патувачки жени/мажи. ?●Детали Ориентирани : материјалот на женската тоалетна торба алпака е висококвалитетен Диагон. Тврдата табла на дното на козметичката кеса во голема мера ја подобрува носивоста на торбата за туширање. Материјалот е изработен од ткаенина од диагон, така што само треба да користите сува крпа или хартиена крпа за да ја избришете водата кога торбата за тоалети за патување е влажна или валкана.