ВЕРСА-ТАГОВИ 7.5 Црна/Зелена Винил Број Налепници 11 Десетина Постави Шофершајбната цена &засилувач; 1 Пакет На Секоја Од Одредување &засилувач; за Продажба 14.5 х 2.75 Нал
  • Неодамнешно

ВЕРСА-ТАГОВИ 7.5 Црна/Зелена Винил Број Налепници 11 Десетина Постави Шофершајбната цена &засилувач; 1 Пакет

DEN 371.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што Добивате : 11 Десетици Црни На Зелени Налепници За Цени на Шофершајбната и 1 Пакет Од Секоја Од Долу И За Продажба Црни На Налепници Со Зелен Слоган совршени за рекламирање на вашиот автомобилски застапник или користени возила Смелиот и живописен дизајн на нашите налепници ќе го направи вашиот автомобил, камион или Р. да се истакнат на патот. Привлечен Дизајн : Црна На Флуоресцентни Зелени винилни налепници кои се истакнуваат на шофершајбните на автомобилите, камионите, R и многу повеќе!. Зголемете Ја Продажбата : Користете ги овие налепници за автомобилски застапништва како ефективна реклама за да привлечете клиенти кон вашите користени возила. Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржлив винил кој може да издржи надворешни услови, обезбедувајќи долготрајни перформанси. Лесно За Нанесување : Самолепливи налепници кои се едноставни за инсталирање, заштедувајќи ви време и напор. Што Добивате : 11 Десетици Црни На Зелени Налепници За Цени на Шофершајбната и 1 Пакет Од Секоја Од Долу И За Продажба Црни На Налепници Со Зелен Слоган совршени за рекламирање на вашиот автомобилски застапник или користени возила. Смелиот и живописен дизајн на нашите налепници ќе го направи вашиот автомобил, камион или Р. да се истакнат на патот. Привлечен Дизајн : Црна На Флуоресцентни Зелени винилни налепници кои се истакнуваат на шофершајбните на автомобилите, камионите, R и многу повеќе!. Зголемете Ја Продажбата : Користете ги овие налепници за автомобилски застапништва како ефективна реклама за да привлечете клиенти кон вашите користени возила. Висококвалитетен Материјал : Изработен од издржлив винил кој може да издржи надворешни услови, обезбедувајќи долготрајни перформанси. Лесно За Нанесување : Самолепливи налепници кои се едноставни за инсталирање, заштедувајќи ви време и напор. Опис на производот : Материјал : Винил Големина : "$ "2.5 инчи," 0-9 " 4.5 инчи, Правоаголни Слогани 14.75 Инчи Тежина : 11 Десетина Броеви 1.7 фунти, 2 Пакувања Правоаголни Слогани .44 фунти Количина : 1 Десетина по Пакување Зошто Да Изберете Обратно-Ознаки? Ако сакате да дадете смела изјава и да се истакнете на преполниот пазар на автомобилски дилери, тогаш нашите налепници ЗА застапништво НА ВЕРСА-ТАГОВИ се токму она што ви треба. Нашите црни на флуоресцентни зелени винилни налепници се совршени за промовирање на вашиот бизнис и привлекување нови клиенти.