NCAA Michigan Wolverines Basic, Team Coll College College University Tirt Murt
  • Неодамнешно

NCAA Michigan Wolverines Basic, Team Coll College College University Tirt Murt

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено во САД. Ексклузивна маица од подземно печатење, печатена и дизајнирана во САД. Унисекс одговара што е совршено за мажи и жени. Одличен додаток на секоја гардероба. Официјално лиценцираните производи вклучуваат официјална UGP и колеџ лиценцирана ознака или налепница на холограм. Покажете ја вашата гордост на Универзитетот во Мичиген во оваа одлична лиценцирана маица!. Машината со високо квалитетни отпечатоци (предлагаме да се измиете внатре за подолг принт). Без разлика дали се затегнувате на фудбалски натпревар во Мичиген, или на трибините навивајќи се на кошаркарскиот тим на Волверинс. Покажете ја вашата гордост во Мичиген во оваа мета. Одлично за Божиќни подароци, родендени или само за да се однесувате кон одлична графичка мета. Меки ткаенини отпечатени на тешка памучна маичка-5,3-6,0 мл., Пред-смарт 100% памук. Хедер и неонски бои се 50/50 памук/полиестер, антички бои на Хедер и Спорт Греј се 90/10 памук/полиестер, пепел е 99/1 памук/полиестер. Загарантирана гаранција за задоволство од 100% , достапна во S - 5xl Оваа мета работи точно на големината и е пред -смарт. Направено во САД. Ексклузивна маица од подземно печатење, печатена и дизајнирана во САД. Унисекс одговара што е совршено за мажи и жени. Одличен додаток на секоја гардероба. Официјално лиценцираните производи вклучуваат официјална UGP и колеџ лиценцирана ознака или налепница на холограм. Покажете ја вашата гордост на Универзитетот во Мичиген во оваа одлична лиценцирана маица!. Машината со високо квалитетни отпечатоци (предлагаме да се измиете внатре за подолг принт). Без разлика дали се затегнувате на фудбалски натпревар во Мичиген, или на трибините навивајќи се на кошаркарскиот тим на Волверинс. Покажете ја вашата гордост во Мичиген во оваа мета. Одлично за Божиќни подароци, родендени или само за да се однесувате кон одлична графичка мета. Меки ткаенини отпечатени на тешка памучна маичка-5,3-6,0 мл.