Twinklede женски Tulle Tutu здолниште класичен еластичен слоевит балетски здолништа за туту за жени и девојчиња
  • Неодамнешно

Twinklede женски Tulle Tutu здолниште класичен еластичен слоевит балетски здолништа за туту за жени и девојчиња

DEN 218.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Twinklede е основана во 1998 година, во која се извезуваат повеќе од 20 земји низ целиот свет во моментов Нашата крајна мисија е да обезбедиме модни и квалитетни производи за нашите клиенти. Ве молиме, извинете грешки од 1-2 см заради рачно изработена ставка. Бојата ќе биде малку поинаква заради фотографијата. Може да има некои безопасни мириси кога го отворивте пакетот заради долгогодишно пакување. 95% полиестер, 5% најлон. Еластично затворање. Само миење на рацете. Здолништата на Тул Туту за жени се изработени од полиестерска тул. Мекиот и мекиот тул носи удобно чувство на кожата. И миењето на рацете и машината се применливи, во боја и издржливо. Scirtенското балетско здолниште Туту е еластично и се протега. Должината е 15,7 инчи/40см, а лентата за половината може да се протега од 19,7 инчи/50 см до 39,4 инчи/100 см. Еластична лента за половината може да одговара на жените и девојчињата на различни возрасти. 4 слоевитски здолништа со туту се достапни во 13 бои, сите во живописни бои. Повеќе бои се лесни за да одговараат на вашите облеки. Носењето може да ве натера да се истакнувате од гужвите. Класичното здолниште на Туту е префектурни носии за класа на балетски танц, дневно носење, забава на еднорог, Божиќни привлекувања. Погодно како подарок за роденден на вашите девојки, партиски материјали, прозорец за фотосесија, играње училишен сет, аудиција, итн. Здолништето за возрасни Туту е рамно спакувано кога објавувате, ве молиме железо под топла и ниска температура за да го олесните брчки. 95% полиестер, 5% најлон. Еластично затворање. Само миење на рацете. Здолништата на Тул Туту за жени се изработени од полиестерска тул. Мекиот и мекиот тул носи удобно чувство на кожата. И миењето на рацете и машината се применливи, во боја и издржливо. Scirtенското балетско здолниште Туту е еластично и се протега. Должината е 15,7 инчи/40см, а лентата за половината може да се протега од 19,7 инчи/50 см до 39,4 инчи/100 см. Еластична лента за половината може да одговара на жените и девојчињата на различни возрасти.