1958 Топпс # 195 Вајти Локман Сан Франциско гиганти VG гиганти
  • Неодамнешно

1958 Топпс 195 Вајти Локман Сан Франциско гиганти VG гиганти

DEN 108.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожавател на Вајти Локман!. Одлично за секој колекционер на гиганти во Сан Франциско. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1958 Топпс # 195 Вајти Локман Сан Франциско гиганти (Бејзбол картичка) VG гиганти. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : B58 T 09 3490.