СПЕЦИЈАЛНО ХОДЕ Етел Ернест Двострано Семејно Знаме Шарена Тропска Забава За Птици Тукан Папагал Полиестер Надворешно Знаме Домашна Забава Декро Градинарско Зна?
  • Неодамнешно

СПЕЦИЈАЛНО ХОДЕ Етел Ернест Двострано Семејно Знаме Шарена Тропска Забава За Птици Тукан Папагал Полиестер Надворешно

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Материјал Ткаенина : Полиестерски Влакна. Печатете Од Двете Страни, Не Вклучувајте Го Штандот. Одлична Отпорност На Абење И Добра Отпорност На Набори Properties. Димензија : 12*18 во или 28*40 во. Датум На Испорака : 12-15 Дена. Изработен е од полиестерски влакна кои се многу дебели,одлична отпорност на абење, како и добри својства отпорни на набори. Отпечатено е од ДВЕТЕ страни со уникатни слики. Тоа е соодветна декорација за вашиот двор, градина и жардиниери.