Кенид Универзална Неми Стол Тркало Тркало 2 Инчен 50кг Вртливата Рицинус Мебел Тркала Ролери Гума Завртка/Клик-во/Вградување 10 парчиња
  • Неодамнешно

Кенид Универзална Неми Стол Тркало Тркало 2 Инчен 50кг Вртливата Рицинус Мебел Тркала Ролери Гума Завртка/Клик-во/Вградување

DEN 1216.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификација : Сосема Нов Производ : Тркала За Столици Материјал : Челик + Гума + Пластика Боја : Дијаметар На Балк Тркала : Прибл Должина на Стеблото од 48мм (20 инчи) : Прибл. Дијаметар на Стеблото од 10мм (0,4 инчи) : Прибл. 10мм (0,4 инчи)Дијаметар На Тркалото За Кликнување : Прибл. Должина на Стеблото од 48мм (20 инчи) : Прибл. Дијаметар На Стеблото од 20мм (0,79 инчи) : Прибл. Стилови од 11мм (0,43 инчи) : Едноставни/ Европски / Класични .Функција : Универзално одговара на сите канцелариски стол со дупки за монтирање.Лесно инсталирање,Заштита на Подот,Специјална Завртка за Заклучување,Ergономски Дизајн,Непречено Функционирање, Лесно лизгање и Вртење.Вклучен пакет : 10 тркала за стол Х Забелешка : Ве МОЛИМЕ Проверете Ги Големините На Деталите Како Што Се Прикажани Фотографиите Подолу и Проверете Дали Разбирате Како да Ја Измерите Големината на Вашите Потреби! Ако не сте сигурни за големината што ви треба, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ве молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Brand New:
Product:
Chair Wheels
Material:
Steel + Rubber + Plastic
Color:
Balck & Grey
Screw Thread Type:
Wheel Diameter Approx 50mm 20 inch):
Stem Length:
Approx. 14mm (0.55 inch)
Stem Diameter:
Approx. 10mm (0.4 inch)
Click-in Type:
Wheel Diameter:
Approx. 50mm (20 inch)
Stem Length:
Approx. 20mm (0.79 inch)
Stem Diameter:
Approx. 11mm (0.43 inch)
Embed Type:
Wheel Diameter:
Approx. 50mm (20 inch)
Color:
Balck & White
Screw Thread Type:
nbsp;Wheel Diameter:
Approx. 48mm (20 inch)
Stem Length:
Approx. 10mm (0.4 inch)
Stem Diameter:
Approx. 10mm (0.4 inch)
Click-in Type:
Wheel Diameter:
Approx. 48mm (20 inch)
Stem Length:
Approx. 20mm (0.79 inch)
Stem Diameter:
Approx. 11mm (0.43 inch)
Styles:
Simple/ European / Classical .
Feature:
Universally fits all office chair with mounting holes.
Easy-installing, Floor-protecting,Special Locking Screw,Ergonomical Design,Smooth Operation,Easy-gliding and Swivel.:
Package Included:
10 x Chair Wheels:
Note:
PLEASE Check Detail Sizes as Photos Shown Below and Make Sure You Understand How to Measure the Size of Your Needs! If you are not sure about the size you need, feel free to contact our customer service.:
Please allow minor deviation due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :