Четки за шминка, кои тресат кристално професионално лице за козметика за лице, мешајќи течна фондација во прав, сенки за очи, сочинуваат алатка за убавина, сјај 12 па?
  • Неодамнешно

Четки за шминка, кои тресат кристално професионално лице за козметика за лице, мешајќи течна фондација во прав, сенки

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски rhinestones-овој гламурозен комплет за четки за шминка дефинитивно се издвојува од други обични, украсени со големи и мали ригистони во рачките, што ја прави четката да блеска зачудувачка Меки и густи четки-екстремно меки влакна изработени од синтетички влакна со висок степен. Работи добро за сите видови на течности за шминка, прав и креми, така што не се грижите за нив да бидат сиромашни. Широк применливост-неопходна и погодна за експерт за шминка и понови во кариерата во шминка, лесен за организирање и категоризација. Повеќенаменски-Ком со 12 парчиња четки во различни големини и функции што важат за фондација, сенка за очи, руменило, измама, истакнување, усни и носеви. Совршено задоволете ги сите ваши потреби за шминка. Импресивен подарок совршено како подарок Испрати на вашето семејство, девојка, модна икона на фестивали, роденден или забава. Beе биде од голема корист во секојдневниот живот и може да трае долго време. Стилски rhinestones-овој гламурозен комплет за четки за шминка дефинитивно се издвојува од други обични, украсени со големи и мали ригистони во рачките, што ја прави четката да блеска зачудувачка. Меки и густи четки-екстремно меки влакна изработени од синтетички влакна со висок степен. Работи добро за сите видови на течности за шминка, прав и креми, така што не се грижите за нив да бидат сиромашни. Широк применливост-неопходна и погодна за експерт за шминка и понови во кариерата во шминка, лесен за организирање и категоризација. Повеќенаменски-Ком со 12 парчиња четки во различни големини и функции што важат за фондација, сенка за очи, руменило, измама, истакнување, усни и носеви. Совршено задоволете ги сите ваши потреби за шминка. Импресивен подарок совршено како подарок Испрати на вашето семејство, девојка, модна икона на фестивали, роденден или забава. Beе биде од голема корист во секојдневниот живот и може да трае долго време.