Ноќта на вештерките Кроу на тиква знак за лим
  • Неодамнешно

Ноќта на вештерките Кроу на тиква знак за лим

DEN 189.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метални лимени знаци (безопасни, без бледнее), со тркалезни агли за ваша безбедност Задебелен алуминиум, не е лесен за свиок. Големина : 12x8in, е совршена големина за кое било место што сакате да додадете нешто уникатно или смешни украси. Лесно е да се обеси : Две пред-дупчат дупки прават сè лесно. Можете да го заковате во wallидот на четири или два агли или да го залепите на wallидот без да го оштетите wallидот. Овој ретро метален знак на фармата ќе биде погоден подарок за споделување со вашите пријатели, членови на семејството, соседи во домаќинство, годишнина, Божиќ, роденденска забава, Денот на благодарноста и други важни прослави. Имаме совршена услуга пред продажба и после продажба, можете слободно да ги купите вашите омилени производи. Метални лимени знаци (безопасни, без бледнее), со тркалезни агли за ваша безбедност. Задебелен алуминиум, не е лесен за свиок. Големина : 12x8in, е совршена големина за кое било место што сакате да додадете нешто уникатно или смешни украси. Лесно е да се обеси : Две пред-дупчат дупки прават сè лесно. Можете да го заковате во wallидот на четири или два агли или да го залепите на wallидот без да го оштетите wallидот. Овој ретро метален знак на фармата ќе биде погоден подарок за споделување со вашите пријатели, членови на семејството, соседи во домаќинство, годишнина, Божиќ, роденденска забава, Денот на благодарноста и други важни прослави. Имаме совршена услуга пред продажба и после продажба, можете слободно да ги купите вашите омилени производи. Како посебен и значаен подарок за вашите семејства, пријатели, lубовник. Без разлика дали ќе го обесувате во вашата спална соба, дневна соба, кујна, бања, канцеларија, човечка пештера, гаража, овој украсен wallиден декор ќе биде совршен додаток на вашиот сладок дом. Белешка : Поради светлината, бојата може да покаже малку поразлично. Метод на инсталација : Користете пакувања, патеки, куки, мали нокти, завртки, ленти, кабелски врски за да ги инсталирате во одредена позиција.