Ултнице Божиќ Виси Метал Бел Рустикален Елка Дедо Мраз Декорација Ѕвонче Украс Божиќ Порибување Полнила За Домашна Продавница Зелена
  • Неодамнешно

Ултнице Божиќ Виси Метал Бел Рустикален Елка Дедо Мраз Декорација Ѕвонче Украс Божиќ Порибување Полнила За Домашна

DEN 944.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Божиќно висечко ѕвоно, лесно за украсување на вашата божиќна забава гроздобер божиќ ѕвоно. Додавање божиќна атмосфера каде и да сте ѕвончето. божиќ џингл ѕвона. Ѕвоното можете да го закачите и На Божиќните подароци со ознаката или едноставно да го подарите. божиќ антички ветер ѕвоно. За божиќ партија, Нова година, танцување партија, фестивал. Совршена декорација На Новогодишна елка и празнични тематски реквизити. празник добрите торба полнила. Опис Божиќ Виси Ѕвонче Дедо Мраз Шема Виси Декорација Божиќ Божиќ Партија Елка Виси Украс Карактеристики - Големина : 8х8х7. 5см-Боја : Зелена-Материјал : железо. Пакет Вклучувајќи 1 х Божиќ Виси Приврзок.