Далија Студио 16 1/2 Широк Лизгач Нога Стаклен Сад
  • Неодамнешно

Далија Студио 16 1/2 Широк Лизгач Нога Стаклен Сад

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

16 1/2" широк х 9 1/4 " висок Тежи 14,1 килограми. Стаклен сад во скролувајте ја основата на ногата. Од брендот Далија Студија на домашен декор. Чистиот стаклен сад е безбеден за храна. Мат бронзена завршна основа. Метална конструкција. Украсете го вашиот дом со стил со дизајни од брендот Далија Студио. Оваа стаклена чинија со акцент е идеална за употреба како централна маса, ставка за прикажување, па дури и за презентација на храна. Металната основа има четири нозе и ленти за лизгање и доаѓа во мат бронзена завршница. Чистиот стаклен сад е безбеден за храна. Откријте го топлиот и привлечен стил На Студијата Далија, нудејќи ексклузивна линија перници, свеќи и многу повеќе. Препуштете се на свежите палети и удобното чувство на овие дизајни и додадете женски допир во вашиот дом.