Секси фустани за каросерија за жени златни точки печати v вратот на капакот на капакот на вратот, миди фустан летен проток на забави фустани
  • Неодамнешно

Секси фустани за каросерија за жени златни точки печати v вратот на капакот на капакот на вратот, миди фустан

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 10-14 дена / забрзано : 5-8 дена. Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на копчињата. ♥ Материјал : Миди фустан од цвеќиња е изработен од многу мека ткаенина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук. ♥ Оваа летна страна Сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за обична/плажа/забава/дневна/канцеларија/формална/дома. ♥ Упатство за миење : Машинско миење, препорачајте со торба за перење / виси или да се исуши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму. Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 10-14 дена / забрзано : 5-8 дена. Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на копчињата. ♥ Материјал : Миди фустан од цвеќиња е изработен од многу мека ткаенина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук. ♥ Оваа летна страна Сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за обична/плажа/забава/дневна/канцеларија/формална/дома. ♥ Упатство за миење : Машинско миење, препорачајте со торба за перење / виси или да се исуши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. ʕᴥʔ Ви посакувам пријатно искуство за купување во Лмдудан. ♥ Материјал : памук, полиестер, спандекс; Добар квалитет, мек и удобен.