торба за Шминка за Патување јојоамој, Пламен Од Алпаки Виолетова Розова Цртан Филм Со Кактус Голема Козметичка Торба Организатор На Шминка Мултифункционални Торб?
  • Неодамнешно

торба за Шминка за Патување јојоамој, Пламен Од Алпаки Виолетова Розова Цртан Филм Со Кактус Голема Козметичка

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површината, јасни обрасци со живописни бои, убави и нежни Изработка на вашата футрола за шминка различна од другите и покажување на сопствената личност. Одличен празничен подарок за жени и тинејџерки. [Висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ] Површината на Ткаење Со Ткаенина Е водоотпорна, отпорна на абење и потрајна; мрежен џеб и еластична лента внатре; двонасочниот патент е многу мазен и лесен за отворање и затворање. [Голем КАПАЦИТЕТ] Димензии : 22.4 инчи (L*W*H); Тежина : само 0,3 фунти, многу лесен, овој организатор на шминка лесно може да се вклопи во вашиот куфер. Оваа голема торбичка за шминка е совршена за патување и доволно за складирање на разни најважни работи за убавина, чувајте ја целата потребна шминка да биде организирана на едно место додека патувате. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] оваа козметичка футрола има широка горна рачка за лесно носење и голем вграден мрежест џеб на горниот дел за чување на вашиот ајлајнер, молив за веѓи, кармини и четки за шминка. 1 голем простор за складирање на дното со 4 еластична лента и 2 мрежести кеси за практично складирање и сортирање на вашата козметика. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКА] не само функционална футрола за шминка, може да се користи и како кутија за алатки за убавина, торба за тоалет, торба за секојдневно складирање. Идеален за патување, бизнис, одмор, теретана, викенд патување, организација на бања, десктоп организација и активности на отворено. Дали сеуште сте загрижени од нередот на шминката на вашето биро и недостатокот на организатор на шминка додека патувате?Нашата голема торба за шминка може уредно да ја складира и сортира вашата шминка, исто така е дизајнирана со уникатни отпечатоци на површината, убави и елегантни. Патување Шминка Торба, Козметички Случај За Жени Девојки Шминка Тоалет Организацијаматеријал : Плетен Ткаат + мрежен џеб + еластична лента;Големина : 22.4 инчи (L*W*H), доволно големи за складирање на вашата дневна шминка;Тежина : 0,3 lb / 135 g; многу лесен и пренослив за носење насекаде каде што сакате;Шема : Повеќебојна, достапна разновидна тема на обрасци;Прилики : секојдневна употреба, патување, службено патување, одмор, кампување, активности на отворено, десктоп организација, организација на бања.