Работи OTG USB-C 3.0 адаптер за JBL Live Pro+ TWS за брзи, верификувани, мулти-употреба функции како што се тастатура, дискови со палецот, глувци, итн.
  • Неодамнешно

Работи OTG USB-C 3.0 адаптер за JBL Live Pro+ TWS за брзи, верификувани, мулти-употреба функции како што се тастатура,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

USB-на-Go⭐ : Вклучете се и работи за работи за вашиот JBL Live Pro+ TWS со компјутерски периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и повеќе, прави работи за вашите USB-C уреди компатибилни со USB дисковите и Сите други USB-уреди кои поддржуваат USB-на-движење0 Super Speed ​​Transfer⭐ : Full USB 3.0 Super Speed ​​Transfer до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2. Трансфер-датотеки, HD филмови и песни работат за вашите USB-C уреди во секунди. Дизајн без затегнување-дизајн без заплет, овој USB 3.0 кабел е далеку посигурен од другите во неговиот опсег на цени. Премиум кабел додава дополнителна издржливост и без заплет. Трајно ABS најлон тело ⭐ : Изработено од трајни пластични легури на ABS, иновативно инженерство обезбедува издржливост и долг животен век. Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12-месечна гаранција и 24/7 услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ние ќе ги решиме работите за вашето прашање во рок од 24 часа. Компатибилен со сите USB C уреди. ⚡ Професионално OTG работи за JBL Live Pro+ TWS вклучува USB женски USB Type-C 2.0 машки OTG On-The-Go кабел! (Црн нов стил) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ја моќта на работите за вашиот телефон со тоа што ќе му овозможи пристап до истите USB периферни уреди што ги прават работите за вашиот компјутер полесно користење! OTG / ON-THE-GO ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантиран најдобри резултати додека го олеснувате пристапот. ● Размислете да добиете за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску за брзо полнење. ● Обезбедете моќ за USB Периферни уреди така што батеријата на работи за вашиот паметен телефон или таблет со Android нема да се исцеди толку брзо како и другите обичен OTG кабел. Белешка : Овој уред не може да работи работи за вашиот паметен телефон со Android или самата таблета.