Дууфин 18 пара дете на екипажот на екипажот со средно исечени детски чорапи со средно теле дете чорапи
  • Неодамнешно

Дууфин 18 пара дете на екипажот на екипажот со средно исечени детски чорапи со средно теле дете чорапи

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, памук Количина и боја : Пакетот вклучува 18 пара, чорапи на екипажот на мали деца, од кои 6 пара црна, 6 пара бела и 6 пара сиви, доволно количество за да ги задоволат вашите потреби за абење и републикација. Средно исечени чорапи : Чорапите на екипажот на мали деца со дизајн на средно сечење, нема да се лизгаат лесно, да ги чуваат нозете на децата топли и пријатни, класични бои што се грижат за сите сезони. Материјал пријателски за кожата : чорапи на екипажот на Дефин Детлер направени од мешавина од памук и полиестерски материјал, со меко чувство на допир и удобно искуство со носење, вашите деца за бебиња ќе се чувствуваат добро дали одење, трчање или играње; Рачна и машина што може да се перат. Добро натпревар : Детските чорапи за девојчиња и момчиња 1-2Т се во ист стил и цврста црна, бела и сива боја, лесна за избор и совпаѓање, добро се совпаѓаат со различни стилови на облека и чевли, погодни за дневно носење на дете. Уникатен практичен дизајн : Врвот на чорапот за мали деца е проширен дизајн и со добар елазитски, удобен за носење и флексибилно движење; Засилена пета во облик на Y е анти-абела; Материјалот за дишење и губење им овозможува на нозете на децата да се исушат и удобни. Полиестер, памук. Количина и боја : Пакетот вклучува 18 пара, чорапи на екипажот на мали деца, од кои 6 пара црна, 6 пара бела и 6 пара сиви, доволно количество за да ги задоволат вашите потреби за абење и републикација. Средно исечени чорапи : Чорапите на екипажот на мали деца со дизајн на средно сечење, нема да се лизгаат лесно, да ги чуваат нозете на децата топли и пријатни, класични бои што се грижат за сите сезони. Материјал пријателски за кожата : чорапи на екипажот на Дефин Детлер направени од мешавина од памук и полиестерски материјал, со меко чувство на допир и удобно искуство со носење, вашите деца за бебиња ќе се чувствуваат добро дали одење, трчање или играње; Рачна и машина што може да се перат. Добро натпревар : Детските чорапи за девојчиња и момчиња 1-2Т се во ист стил и цврста црна, бела и сива боја, лесна за избор и совпаѓање, добро се совпаѓаат со различни стилови на облека и чевли, погодни за дневно носење на дете.