Икарков Премиум Капак За Автомобили за 1968-1969 Чеви Шевел 2-Врата Водоотпорен Сите Временски Дожд СНЕГ УВ Сонце Град Заштитник За Автомобили, Автомобилски Додатоци Ц?
  • Неодамнешно

Икарков Премиум Капак За Автомобили за 1968-1969 Чеви Шевел 2-Врата Водоотпорен Сите Временски Дожд СНЕГ УВ Сонце

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Водоотпорен И Водоотпорен : Капаците За Автомобили со икарков се Направени од Врвен Материјал Висококвалитетната Заштитна Ткаенина Ја Одбива Влагата Додека Меката Постава Против Гребење Го Одржува Вашиот Автомобил Да Изгледа Полиран. 100% Ув Заштита Од Топлина И Отпорен на Гребење : Ув Заштитник И Топлински Рефлектирачки Слој Спречуваат Внатрешно И Надворешно Оштетување. За разлика Од Пластичната Церада, Употребата на Неабразивен Лесен Памук Го Прави Вашиот Автоматски Отпорен на Прашина. 100% Ветроупорен И Против кражба : Направете Го Вашиот Автомобилски Модел Да Штити од Ветер И Кражба со Ремен За Тешки Работи за Да го Задржите Капакот На Место. Еластичните Рабови Се Користат и На Предниот и Задниот Крај. 100% Опремени : Изработени Со Дебел Слој Од Микрофибер И Совршено се Вклопуваат На Автомобили Како Што Се Транспортни Универзални Возила, Караван, Купе, Седан, Автоматски, Кабриолет, Спортски Автомобили, Спортски Кабриолет И Хечбек. Дополнителни додатоци : Доаѓа Со Лепенка За Антена, Громови И Пластична Патент Кеса Со Врвен Квалитет Вклучени за Компактно Складирање. Големината На Капакот На Автомобилот се Движи Од Мала, Средна до Голема, XL, XXL. Елегантната фит и доверлива изработка го прават икарков најдобриот капак за автомобили за софистицирани сопственици. икарките го зачувуваат полираниот квалитет на вашето возило без разлика дали барате да го продолжите неговиот животен век за следната генерација или да ја зголемите вредноста за препродажба кога е време да се израмните. Нашите премиум капаци може да се користат на возила од сите големини за внатрешна и надворешна заштита. Безбедни и рационализирани во дизајнот, икарките штитат од ветер, временски услови, УВ зраци, акумулација на влага и надворешни прекари и гребнатини. Така, можете да бидете лесни знаејќи дека вашето возило е во топлата прегратка на икарков.