Y-lkun ashtray ashtrays за затворен пепел со капакот кристално стакло пепелник, креативна личност ресторан хотел хотелски труба, боја за подароци специјални додатоци за дома
  • Неодамнешно

Y-lkun ashtray ashtrays за затворен пепел со капакот кристално стакло пепелник, креативна личност ресторан хотел

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Кристал Големина : Најдолгата е околу 95мм, најшироката е околу 80мм, а висината е околу 45мм. Боја како што е прикажано. Дизајн : Роман, симпатичен, смешен и креативен дизајн со фино занаетчиство. Не само пепелник, чувајте го покриен кога не е во употреба, туку и интересна мала тежина на декорација, лесна за носење, погодна за отворено или затворено убава уметничка декорација за вашата работна површина. МАТЕРИЈАЛ : КРИСТАЛИЗА : До околу 95мм, најшироки околу 80мм, високо околу 45ммКолор : како што е прикажано во фигурен, само пепел, исто така може да го покрие кога не е во употреба, но исто така може да направи интересна декорација. Лесна тежина и лесна за носење, погодни за прилики на отворено или затворено. Може да се користи и како подарок за одмор. Ви благодарам за купување на нашите производи. Ако имате какви било прашања пред да купите, ве молиме контактирајте со нас。 Ние ќе ја доставиме стоката што е можно поскоро.