1,6 '' Раката врежан скапоцен камен бел опалит желка животински фигурина резба на животни
  • Неодамнешно

1,6 '' Раката врежан скапоцен камен бел опалит желка животински фигурина резба на животни

DEN 168.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачна врежана бела опалитска желка фигура резба на животни Големина (инч) : приближно 1,6 ''. Тежина (G) : приближно 25g-28g. Желките подразбираат долговечност, долговечност, одличен подарок за колекционери на фигурини за деца и животни. Мено-изработен камен, ќе ја добиете сличната ставка како прикажана слика!. Пакет : 1 парчиња. Ќе ја добиете сличната ставка како прикажана слика. За подарок за декор за домови. Бојата може да биде малку поинаква поради можноста на камерата.