UpBright 4-Pin AC Adapter for Acom Data HD080U2E3-72 HD120U2FE-72 HD160U2FE-72 HD080U2FE-72 HD080U2E5-72 HD080U2E2-72 HD080UFAPE5-72 HD080UFAPES-72 HD160U2E5-72 HD160U2ES-72 AcomData HD 12V 5V Power
  • Неодамнешно

UpBright 4-Pin AC Adapter for Acom Data HD080U2E3-72 HD120U2FE-72 HD160U2FE-72 HD080U2FE-72 HD080U2E5-72 HD080U2E2-72

DEN 106.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Up Bright New 4-Pin AC / DC Adapter Compatible with Acom Data HD080 U2 E3-72 HD120 U2 FE-72 HD160 U2 FE-72 HD080 U2 FE-72 HD080 U2 E5-72 HD080 U2 E2-72 HD080 UFAPE5-72 HD080 UFAPES-72 HD160 U2 E5-72 HD160 U2 ES-72 Acom Data External Hard Disk Drive HDD HD 12 V 5 V кабел за напојување кабел за кабел PS PS полнач за батерии PSU. Up Bright New 4-Pin AC / DC Adapter Compatible with Acom Data HD080 U2 E3-72 HD120 U2 FE-72 HD160 U2 FE-72 HD080 U2 FE-72 HD080 U2 E5-72 HD080 U2 E2-72 HD080 UFAPE5-72 HD080 UFAPES-72 HD160 U2 E5-72 HD160 U2 ES-72 Acom Data External Hard Disk Drive HDD HD 12 V 5 V кабел за напојување кабел за кабел PS PS PS Mains PSU CECCCROHS 100-240.