Dloett преклопување риба мрежа мала риба нето -мрежа торба со риба за риболов алатки за мрежни торбички играчки
  • Неодамнешно

Dloett преклопување риба мрежа мала риба нето -мрежа торба со риба за риболов алатки за мрежни торбички

DEN 1216.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил : Монофиламент Со лепење или не : Не. Тип на јазол : сингл. Тип на производ : Риболов. Повторување или не : Да. Стил : Монофиламента со лепење или не : Noknot Type : Single Product Тип : риболов што може да се повлече или не : Yespsionable или не : Големина на номеш : мала мешунка : 40cmdue на различен монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата Покажано на сликите. Ви благодарам! Список на пакети : 1* мрежа за риболов.