Лесно за деца Девојки девојки лирски танц фустан сјајно ринестон без ракави современ балет танц леотарски фустан
  • Неодамнешно

Лесно за деца Девојки девојки лирски танц фустан сјајно ринестон без ракави современ балет танц леотарски

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% полиестер, 20% спандекс. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Фустанот со без ракави и тркалезна јака, затворање на копчињата назад, дизајн на моден стил на крпеница, украсен сјаен rhinestone. Моден дизајн без грб, боја на контраст, слој отворен преден и неправилен спандекс мрежа вонадвор, полиестерски брифинзи внатре. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство, ве молиме проверете јасно, рачно миење ладно и висат суво. Погодно за многу прилики, на пример, носење танц, лирско носење, сценска изведба, балет, уметничко лизгање, гимнастички натпревар и така натаму. 80% полиестер, 20% спандекс. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Фустанот со без ракави и тркалезна јака, затворање на копчињата назад, дизајн на моден стил на крпеница, украсен сјаен rhinestone. Моден дизајн без грб, боја на контраст, слој отворен преден и неправилен спандекс мрежа вонадвор, полиестерски брифинзи внатре. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство, ве молиме проверете јасно, рачно миење ладно и висат суво. Погодно за многу прилики, на пример, носење танц, лирско носење, сценска изведба, балет, уметничко лизгање, гимнастички натпревар и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња танцов фустан Состојба : Ново со материјал за означување : 80% полиестер, 20% Спандкс ознака бр .- | - Препорачана големина - | должина | - градите | - половината | јака - - 6 | - 6 години | 16,5 "/43cm | - 21,5" /55.5cm - | 21 "/53.5cm- - 8 | - 8 години- | 18 "/46.5cm | - 23,5" /60.5cm - | 23 "/58.5cm - 10 - | 10 години | 19,5"/50см -| - 25,5 "/65.5cm - | 25" /63.5cm | - 11 "/28cm - 12 - | 12 години | 21 "/53.5cm | - 27,5" /70.