Луксузна Мат Боја На Усните Од Боби Браун Вистинска Розова 4,5 гр
  • Неодамнешно

Луксузна Мат Боја На Усните Од Боби Браун Вистинска Розова 4,5 гр

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шминка Луксузниот Мат Кармин На Боби Браун им дава на усните целосна покриеност, изглед со големо влијание во различни смели нијанси. Овој кармин е удобен за носење и се чувствува лесен без лепливи остатоци, благодарение на прашоците и пудрата внесени во масло pigments.To нанесете го овој производ, повлечете на голи усни директно од цевката или користете четка за усни за да ја дефинирате контурата на усната за прецизна завршница.