Атлетски шорцеви од алоудир, кои работат со шорцеви на делфини со џебови и влечење
  • Неодамнешно

Атлетски шорцеви од алоудир, кои работат со шорцеви на делфини со џебови и влечење

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс. Затворање на влечење. Материјал : 90%полиестер + 10%спандекс, мека ткаенина прави удобна и пријателска за кожата, ќе сакате да го носите. Дизајн : Шорцеви за вежбање со џебови, погодно е да се стави телефон кога работи. Солидни салони во боја, шорцеви за активни шорцеви за боја, шорцеви за влечење и еластични делфини. Едноставно, но модерно. Повод : Тој е погоден за тренинг, салон, активен, атлетски, јога, спорт, трчање, одење, спиење и така натаму. И можете да го носите за да вежбате без разлика дали е лето или зима. Натпревар : Симпатичните шорцеви се совршени со краток ракав, над големината, обични маички за пријатна изглед, додека ги носите со тенок елек или спортски градник, ги остава луѓето кул впечаток. Различен натпревар ви носи различно расположение. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина и изберете ја вашата големина внимателно пред да нарачате, бидејќи е различна од табелата со големина, шорцевите може да бидат лабави од табелата со големина. Може да покаже малку разлика во бојата заради различна опрема. Врзете боја во различни бои поради проблеми со процесите и иста боја со различна шема на вратоврска. 90% полиестер, 10% спандекс. Затворање на влечење. Материјал : 90%полиестер + 10%спандекс, мека ткаенина прави удобна и пријателска за кожата, ќе сакате да го носите. Дизајн : Шорцеви за вежбање со џебови, погодно е да се стави телефон кога работи. Солидни салони во боја, шорцеви за активни шорцеви за боја, шорцеви за влечење и еластични делфини. Едноставно, но модерно. Повод : Тој е погоден за тренинг, салон, активен, атлетски, јога, спорт, трчање, одење, спиење и така натаму. И можете да го носите за да вежбате без разлика дали е лето или зима. Натпревар : Симпатичните шорцеви се совршени со краток ракав, над големината, обични маички за пријатна изглед, додека ги носите со тенок елек или спортски градник, ги остава луѓето кул впечаток. Различен натпревар ви носи различно расположение. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина и изберете ја вашата големина внимателно пред да нарачате, бидејќи е различна од табелата со големина, шорцевите може да бидат лабави од табелата со големина. Може да покаже малку разлика во бојата заради различна опрема. Врзете боја во различни бои поради проблеми со процесите и иста боја со различна шема на вратоврска. Боја : Големина на боење со 3-тина боја : Големите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината. Погоден е за тренингот, дневна, активен, атлетски, јога, спорт, трчање, одење, спиење и така натаму. И можете да го носите за да вежбате без разлика дали е лето или зима. Лабавите фит-шорцеви се совршени со краток ракав, над големина, обични маици за пријатна изглед.