АБЦ диносаурусите се појавуваат со алишта за алишта со капаци за перење на капаците со рачки што може да се сруши за складирање на корпа за складирање Организатор з
  • Неодамнешно

АБЦ диносаурусите се појавуваат со алишта за алишта со капаци за перење на капаците со рачки што може

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го прави овој поп-ап алишта за перење потрајни од обичните Цврстата пролетна структура го прави складирањето на намирници тврда и лесна за склоп и складирање. 【Содржлива големина】 Големината на овој спречувач е 15,7*15,7*18,5 инчи, доволно голема за да се одржи валкана облека околу една недела. Можете да го преклопите кога не го користите. Преклопената големина е 15,7*15,7*1,18 инчи, што заштедува простор и е погодно за складирање. 【ПРАТИЧКИ ДИЗАЈН】 Целосен патент капаче со исклучителен патент, запечатен и изолиран од прав. Елиминирајте ги проблемите предизвикани од акумулацијата на прашината на вашите книги или играчки. Деликатните копчиња на долниот раб можат добро да го задржат преклопениот попречува кога ќе се чува. 【Широко користена】 Можете да ја користите оваа корпа за да чувате играчки, облека, книги, духови и други предмети. Може да се користи во универзитетски домови, мали станови, простории за студии, детски простории, патување или кое било место со ограничен простор. 【Совршен подарок】 различен од чистата складирање на корпи за канти за боја, интересното и шарено дизајнирање на образец додава допир на декоративен шарм во вашата соба, бања или просторија за перење. Ова е корисен и одличен подарок за вашата сакана личност. Миењето или да ги уредувате играчките веќе не е скучна работа, оваа пространа корпа за перење алишта може да ви помогне да го направите тоа лесно. Пакетот вклучува : -1* Големина на алишта за перење алишта : 15,7 × 15,7 × 18,5 инчи, (59 л) Поп -доп за перење алишта : -Изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мала тежина, трајна и преклоплива. -Мочен дизајн на капакот на патент, запечатен и изолиран од прав. -Се може лесно да се склопи кога не е во употреба, заштеда на простор, лесен за носење и складирање. -Посоодделен за семејство, универзитетски студентски дом, мал стан или употреба на патувања.