ZukeesB метла Мултифункционална четка за размахване Цврста четка за рака за домашна употреба со кафеава мини метла лесно чисти автомобили и трпеза вечера
  • Неодамнешно

ZukeesB метла Мултифункционална четка за размахване Цврста четка за рака за домашна употреба со кафеава

DEN 1121.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе! ■ На врвот има висечко јаже, кое може да се обеси на кука кога не е во употреба за лесно складирање. ■ Сите природни рачни метла : идеално за затворено или надворешно користење за отстранување. ■ Тешка нечистотија и остатоци од подови, тремови, палуби, автопати, тротоари и други површини на отворено. ■ Лесно за одржување : Може да се користи на влажни и суви површини, измиени со вода, ставете го под сонце за да го оставите да се исуши. Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе!. ■ На врвот има висечко јаже, кое може да се обеси на кука кога не е во употреба за лесно складирање. ■ Сите природни рачни метла : идеално за затворено или надворешно користење за отстранување. ■ Тешка нечистотија и остатоци од подови, тремови, палуби, автопати, тротоари и други површини на отворено. ■ Лесно за одржување : Може да се користи на влажни и суви површини, измиени со вода, ставете го под сонце за да го оставите да се исуши. Име : мини кафеав броматеријал : кора од палма + бакар Wirecolor : Brown Size : Вкупна должина од околу 14 см/5,51in, должина на шипката од околу 7 см/2.76in, долната ширина од околу 10 см/3,94in.