Рамка за слика на стол на плажа Wowser, има 3x4 вертикална фотографија, таблета наутички декор, рамка за меморија за одмор, 6,5 инчи
  • Неодамнешно

Рамка за слика на стол на плажа Wowser, има 3x4 вертикална фотографија, таблета наутички декор, рамка за меморија

DEN 335.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамка со слики со стол на плажа со рамка за да ја фати вашата омилена меморија од одмор со вашите најблиски Материјал : столот е изработен од дрво. Големина : столот е 5,5 "L x 5,5" W x 6.5 "H со рамка од 3" x4 ". Слободно за лесно да се постави на маса, полица, мантија или фустан. Совршен подарок за давање на семејството и пријателите како меморија на вашиот Време на плажа. Овие пеликани доаѓаат во сет од 3, се рустикални кафеави и се совршени за висечки палта, крпи, клучеви и многу повеќе! (W) x 1 1/2 инчи (г). Вклучи 2 дупки за лесно монтирање. Монтажа за монтирање не е вклучен. Совршен комплимент за вашиот декор со тематски плажа. Шармантна тен кригла што изгледа како да е натопена во бран во кој има желки по должината на дното . Материјал : stoneware. Големина : 3,5 "dia x 5" h, има 16 унци. Криглата е микробранова и машина за миење садови. Совршена кригла за пиење кафе или чај на плажа. Сет од 2 разновидни полинезиски стил тики маски, еден со череп Дизајн и еден со геометриски дизајн. Материјал : дрво. Големина : 5 "L x 2. Вклучува закачалка за жици на јамка на задниот дел за да се направи лесно виси. Совршен комплимент за декор со тематски плажа. Научно инспирирана риба коска wallид уметност со дрвени коски одделени со камења. Материјал : Дрво. Големина : 7 "l x 1" w x 43 "h. Рибата е поврзана со мало црно јаже со јамка за јаже на врвот за виси. Совршен акцент на декор со тематски плажа.