WFJDC вентилатор за ладење БЕСПЛАТНО ладење анти-вибрации Кул ArgB светлина 7-сечила 12 см радијатор за матична плоча за матична плоча
  • Неодамнешно

WFJDC вентилатор за ладење БЕСПЛАТНО ладење анти-вибрации Кул ArgB светлина 7-сечила 12 см радијатор за матична

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вентилаторот за ладење работи бесмислено, што нема да ја наруши употребата на компјутерот Меката и еластична перница овозможува добар ефект на амортизација. Вентилаторот за ладење има брза, моќна и ефикасна дисипација на топлина, што може да го олади вашиот компјутерски случај за кратко време. Направено од ABS материјал, метал и силикон, вентилаторот за ладење е и издржлив, што има долго време на услугата. Сладената светлина на Argb може да ви донесе поубаво со искуство со искуство. Должината на вентилаторот за ладење е 12 см, ширина е 12 см, а висината е 2,5 см. Вентилаторот за ладење е особено погоден за дисипација на топлина на компјутерскиот случај. Вентилаторот за ладење работи бесмислено, што нема да ја наруши употребата на компјутерот. Меката и еластична перница овозможува добар ефект на амортизација. Вентилаторот за ладење има брза, моќна и ефикасна дисипација на топлина, што може да го олади вашиот компјутерски случај за кратко време. Направено од ABS материјал, метал и силикон, вентилаторот за ладење е и издржлив, што има долго време на услугата. Сладената светлина на Argb може да ви донесе поубаво со искуство со искуство. Должината на вентилаторот за ладење е 12 см, ширина е 12 см, а висината е 2,5 см. Вентилаторот за ладење е особено погоден за дисипација на топлина на компјутерскиот случај. Вентилаторот за ладење работи бесмислено, што нема да ја наруши употребата на компјутерот. Меката и еластична перница овозможува добар ефект на амортизација. Вентилаторот за ладење има брза, моќна и ефикасна дисипација на топлина, што може да го олади вашиот компјутер за време за кратко време. Изработено на ABS материјал, метал и силикон, вентилаторот за ладење е и трајно, издржлив, издржлив, издржлив, издржлив, трајно, издржлив, трајно, издржлив, трајно, издржлив, трајно, издржлив, издржлив, издржлив, трајно, издржлив, трајно, издржлив, издржлив, издржлив, издржлив, издржлив, кое има долго време на услуга. Сладената светлина на Argb може да ви донесе поубаво со искуство со искуство.