Убавина пеперутка девојка молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент пенкало торба за козметика за училишни студенти канцеларии жени тинеј
  • Неодамнешно

Убавина пеперутка девојка молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент пенкало торба за козметика

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребнатини и абразии. Подготвување и носење отпорни, издржливи за употреба. 【Мала големина Голем капацитет】 Димензија на случајот со моливи : 7. Овозможување до 20 тенки моливи и други предмети. Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет. 【Мазен метален патент】 Модерен метален патент, тој е помазен и лесен за затворање и отворање, чувајте ги пенкалата за фонтани, моливи, маркери добро заштитени. 【Мулти-функција】 Користена како кутија со молив, торба за уметници, торба за козметика за шминка, организатор на биро, торба за канцелариски пенкани, држач за молив, торбичка за монети, канцеларија употреба итн. 【Совршен подарок】 Тоа е убав подарок за момчиња и девојчиња, млади и возрасни , Мажи и жени за дипломирање, роденденски подарок или назад на училиште. Случајот со тркалезни моливи никогаш не излегува од мода. Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Големина на ткаенината во Оксфорд : 7.3cm Погоден за : тинејџерки/момчиња/возрасни практични за складирање на училишни материјали, канцелариски материјали, четки за шминка, козметика, монети за употреба : Училиште, дом, канцеларија, уметност, пакет за патувања вклучува : 1 × Молив случај.