Центар за капаци на тркала со автомобили бинбокс центар соларни 12 LED светлосни трансформатори на светлина автоматски бот
  • Неодамнешно

Центар за капаци на тркала со автомобили бинбокс центар соларни 12 LED светлосни трансформатори на

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☞ Користење : пред, лево, задно, десно Возејќи ноќе можете да трепкате автоматски, по 2 минути по запирањето автоматски да се исклучи, а не да светнува во текот на денот, денот кога автоматската батерија на сонцето. ☞ЕНСЕНСКИ БЕЗБЕДНОСТ : Ја подобрува безбедноста со зголемување на видливоста во текот на ноќта и за време на лошите временски услови, со силна водоотпорна функција, може да се користи за временски бура!. - Лесно за Instll : Лесно за инсталирање и отстранување. Едноставно залепете на вентилот за гуми. Аутоматски трепка додека возите ноќе. Вградени панели за соларно полнење, автоматско брзо полнење. ☞Colorful : LED светлата на LED тркалото на автомобилот трансформираат различни бои, можат слободно да ги променат боите на ламбата и да ја користат ноќта за да создадат атмосфера за вас. Кога возилото работи, светлата се вртат со тркалата, се појавува прекрасна светлина. ☞tips : Ве молиме, наполнете повеќе од два часа на сонце пред употреба. Регуларна површина за чистење на соларни панели, со цел да се обезбеди нормална работа. ☞ Користење : пред, лево, задно, десно. Возејќи ноќе можете да трепкате автоматски, по 2 минути по запирањето автоматски да се исклучи, а не да светнува во текот на денот, денот кога автоматската батерија на сонцето. ☞ЕНСЕНСКИ БЕЗБЕДНОСТ : Ја подобрува безбедноста со зголемување на видливоста во текот на ноќта и за време на лошите временски услови, со силна водоотпорна функција, може да се користи за временски бура!. - Лесно за Instll : Лесно за инсталирање и отстранување. Едноставно залепете на вентилот за гуми. Аутоматски трепка додека возите ноќе. Вградени панели за соларно полнење, автоматско брзо полнење. ☞Colorful : LED светлата на LED тркалото на автомобилот трансформираат различни бои, можат слободно да ги променат боите на ламбата и да ја користат ноќта за да создадат атмосфера за вас. Кога возилото работи, светлата се вртат со тркалата, се појавува прекрасна светлина. ☞tips : Ве молиме, наполнете повеќе од два часа на сонце пред употреба.