Сапуни за туширање за туширање за бања со wallидови, сапун сапун сапун за сапун држач за сапун, силен базен штанд за складирање за складирање за хотелска мијалник тоа?
  • Неодамнешно

Сапуни за туширање за туширање за бања со wallидови, сапун сапун сапун за сапун држач за сапун, силен

DEN 815.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Избор на високо квалитетен месинг полиран, површинско мазно ниво, обезбедувајќи квалитет и долговечност - никогаш не 'рѓате дури и во влажни околини за бања долго Силна компатибилност : Инсталацијата за вежбање на wallидот му овозможува на држачот да биде монтиран на wallидот трајно, дури и на нерамна површина. Има силна компатибилност, дозволувајќи ви да ја инсталирате на скоро сите видови на wallид. Функција : Остаток на сапун на работни површини и сливови на мијалникот се спречуваат со малото сапун за сапун, што значи дека областа на мијалникот останува чиста и суво. Стил : сапунот за сапун за бањата има практична дренажна дупка на нејзината површина, што помага во вишокот на вода да истече и да се исуши побрзо. Услуга : За да ги добиете соодветните садови за сапун, проверете ја големината внимателно пред да купите. Ве молиме слободно контактирајте не од која било причина, не сте задоволни откако ги примивте садовите со сапун и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Садовите сапуни имаат едноставен стилски дизајн. Тој е функционален и може да одговара за вашиот дом и канцеларија. Материјал : Третман на бакарна површина : Полиран димензија на производот : Како што прикажувањето на сликата инсталирајте стил : пакет за дупчење : 1 x полица за бања, додатоци за склопување Ви благодариме што ги посетивте нашите производи. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа.