Сет за метла од не'рѓосувачки челик LSJZZ, кофа метла, сет за метла, чистење, чистење, хигиенско зелено, преносно складирање, дизајн на ветерници
  • Неодамнешно

Сет за метла од не'рѓосувачки челик LSJZZ, кофа метла, сет за метла, чистење, чистење, хигиенско зелено, преносно

DEN 1001.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена висина : Заборавете на оние метли што се премногу кратки и незгодни! Никогаш не треба да се наведнувате! Долгите метли исто така ви овозможуваат да стигнете до секој агол и локација, дури и под софата, за да можете да го задржите просторот на место прашина! Хуманизиран дизајн : Предната усна на оваа табла за заштита од прашина е дизајнирана од наклонета површина за да формира силен заптивка помеѓу површината и плочата за прашина. Затоа, прашината нема да се скенира под нив за да се зголеми колекцијата на нечистотија. Комплетот за метла е опремен со заби за да се отстрани нечистотијата, а меката гумена усна гарантира дека нечистотијата влегува во кутијата за прашина. Така, можете да се ослободите од валканата коса и миленичиња коса на метла без да ги користите вашите раце. Висококвалитет, издржлив : Направено од висококвалитетни, издржливи материјали, влакната на метла се зголемени од три реда на четири реда. Зглобовите на завртките се подлабоки и полесни за затегнување, се збогуваат со лабави рачки. Компактно вертикално складирање : На горниот дел од рачката има кука, само кликнете ја метлата до рачката на тавата за прашина. Компактниот дизајн ви овозможува да ги обесувате метла и прашина на идот. Ова е одличен начин да заштедите простор и да го одржувате вашиот дом или работен простор чист и уреден. Дизајн за заштеда на простор : Паметниот дизајн на тавата за метла и прашина го прави идеален за складирање на мали плакари затоа што е многу компактен и може да заштеди простор до максимум. Метла може да се закова на тавата за прашина за складирање исправено, така што е полесно да се чува и да се движи. Совршена висина : Заборавете на оние метли што се премногу кратки и незгодни! Никогаш не треба да се наведнувате! Долгите метли исто така ви овозможуваат да стигнете до секој агол и локација, дури и под софата, за да можете да го задржите просторот на место прашина!. Хуманизиран дизајн : Предната усна на оваа табла за заштита од прашина е дизајнирана од наклонета површина за да формира силен заптивка помеѓу површината и плочата за прашина. Затоа, прашината нема да се скенира под нив за да се зголеми колекцијата на нечистотија. Комплетот за метла е опремен со заби за да се отстрани нечистотијата, а меката гумена усна гарантира дека нечистотијата влегува во кутијата за прашина.