Под оклопниот женски стрикер краток ракав врвот на врвот
  • Неодамнешно

Под оклопниот женски стрикер краток ракав врвот на врвот

DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Уа -микро -читање технологија во ткаенината се суши побрзо, нема да се држи до вас, нема да се кара и да се протега без да апсорбира пот. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата од 4 пат се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flatlock ви овозможуваат да се движите бесплатно без страв од чување. Во облик на полите обезбедува подобрена покриеност без да изгледате големи и гломазни. UA Micro Thread технологијата во ткаенината се суши побрзо, нема да се припива до вас, нема да се кара и да се протега без да апсорбира пот. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flatlock ви овозможуваат да се движите бесплатно без страв од чување. Во облик на полите обезбедува подобрена покриеност без да изгледате големи и гломазни. Класичен тркач назад отклучува неверојатен опсег на движење. Рефлексивните логоа даваат поголема видливост на патеките со слаба светлина.