3 парчиња цилиндрични иглички со цилиндрични иглички со двојни глави, заглавени фиксирани фиксни не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик со должина од 25 мм-60мм
  • Неодамнешно

3 парчиња цилиндрични иглички со цилиндрични иглички со двојни глави, заглавени фиксирани фиксни не'рѓосувачки челик

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Должина : M12x60mm Снабдување со DIY : Електрични. Тип на ставка : Даул. Должина : M12x60mm. Снабдување со DIY : Електрични. Тип на ставка : Даул. 3 PCS M12 Цилиндрични иглички Директен двогласен комфер, да се залепи фиксен динеж од не'рѓосувачки челик 25мм-60мм Специфики : DIY материјали : Electrici Tem Тип : Дауел.