КАРТР КУПЕЛ ДУБИЛ ЧУК БЕСПЛАТНА АДАПТЕР КОНВЕРТЕР 1/4 ИНШ ХЕКС ШАНК 0,3-3,6 мм Адаптер за вежбање на опсег
  • Неодамнешно

КАРТР КУПЕЛ ДУБИЛ ЧУК БЕСПЛАТНА АДАПТЕР КОНВЕРТЕР 1/4 ИНШ ХЕКС ШАНК 0,3-3,6 мм Адаптер за вежбање на опсег

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ 【Чак Адаптер за брза промена】 1/4 инчен хексадецимален шанк, лесен за зафаќање6мм популарен опсег на стегање, дијаметар од 0,69 инчи. ★ 【Погоден - Дизајн на прсти без клуч на клуч е погодно за лесно промена на додатокот, без да се менуваат колекции. ★ 【Брза промена】 Возачот на влијание може да работи како редовна вежба и да продолжи со вежбање за брза промена и битови на возачот. ★ 【Користете за】 Адаптерот за брза промена на Чак може да се користи на алатките за напојување со хексадецимални погони. ★ 【Купете со доверба】 Ние нудиме гаранција „двегодишна“ на ставка (а) што потврдуваат дека е дефект на производителот. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работните денови. ★ 【Чак Адаптер за брза промена】 1/4 инчен хексадецимален шанк, лесен за зафаќање.6мм популарен опсег на стегање, дијаметар од 0,69 инчи. ★ 【Погоден - Дизајн на прсти без клуч на клуч е погодно за лесно промена на додатокот, без да се менуваат колекции. ★ 【Брза промена】 Возачот на влијание може да работи како редовна вежба и да продолжи со вежбање за брза промена и битови на возачот. ★ 【Користете за】 Адаптерот за брза промена на Чак може да се користи на алатките за напојување со хексадецимални погони. ★ 【Купете со доверба】 Ние нудиме гаранција „двегодишна“ на ставка (а) што потврдуваат дека е дефект на производителот. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работните денови. Карактеристики : Дизајнот на прсти без клуч е погоден за лесно промена на додатокот без да се менуваат колекции. Возачот на влијание може да работи како редовна вежба и да продолжи со вежбање за брза промена и битови на возачот. Одлично за автомобили, гаражи, магацини, канцеларии, домови, итн. Спецификации : Име : Чак Брза промена на адаптерот : +/. Дијаметар, 0,3-3,6мм пакет за опсег на стегање вклучува : 1 x Чак Адаптер за брза промена Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.