Налепница за палми за палми од калифорнија, налепница - налепница графика - авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница за камиони за прозорци, автомобили, камиони
  • Неодамнешно

Налепница за палми за палми од калифорнија, налепница - налепница графика - авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал Водоотпорен, без бледнее, лесен за лепење или кора, без остаток. Лесно за нанесување : Пред да ја нанесете етикетата, исчистете ја и исушете ја површината со детергент. Само излупете и залепете го на површината, можете лесно да залепите налепници за автомобили. Налепниците можат да работат на сите различни видови на површини. Уникатниот дизајн ги прави естетските налепници поживописни и убави. Налепниците на браник можат да се користат на wallsидови, подови, браници, персонализирани лаптопи, велосипеди, шлемови, како што се стакло, тврди површини, пластика, метал, wallsидови, капи, прозорци. Висок квалитет : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал. Водоотпорен, без бледнее, лесен за лепење или кора, без остаток. Лесно за нанесување : Пред да ја нанесете етикетата, исчистете ја и исушете ја површината со детергент. Само излупете и залепете го на површината, можете лесно да залепите налепници за автомобили. Налепниците можат да работат на сите различни видови на површини. Уникатниот дизајн ги прави естетските налепници поживописни и убави. Налепниците на браник можат да се користат на wallsидови, подови, браници, персонализирани лаптопи, велосипеди, шлемови, како што се стакло, тврди површини, пластика, метал, wallsидови, капи, прозорци. Оваа декларација за налепница со високи кватилт ќе трае долго време. Направено во САД совршено за вашиот автомобил камион ван теренец или РВ. Одлични предмети да се залепат на лаптоп или wallид или прозорец. Одличен подарок за оние саркастични такери.