DKKPIA 9V AC/DC Adapter Replacement for Vulcan Electronics Excursion X VTA1005 VTA1005IXE-64GB VTA10051XE-64GB XB VTA1005XB 10.1 Tablet PC VTA1005XBM32 VTA1005XBS32 VTA1005XBE32 TBVVTA1005XBE32
  • Неодамнешно

DKKPIA 9V AC/DC Adapter Replacement for Vulcan Electronics Excursion X VTA1005 VTA1005IXE-64GB VTA10051XE-64GB

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS. Повеќе систем за безбедност многу добро го штити адаптерот за напојување. Вградениот паметен ИЦ ќе го исклучи секогаш кога е преоптоварување, над-напон, прегревање или краток спој и ќе ги заштити вашите уреди од преоптоварување. 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот на вашиот уред е во согласност со оној во насловот. Ако не сте сигурни, можете да ни испратите е -пошта за консултации. 【Контрола на квалитетот】 Ова е ставка за замена, а не оригинална. Сите сме тестирани пред испорака. Замена на адаптерот DKKPIA 9 V AC/DC за екскурзија на Vulcan Electronics X VTA1005 VTA1005 IXE-64 GB VTA10051 XE-64 GB XB VTA1005 XB 10.1 "таблет компјутер VTA1005 XBM32 VTA1005 XBS32. Замена на адаптерот KKPIA 9 V AC/DC за екскурзија на Vulcan Electronics X VTA1005 VTA1005 IXE-64 GB VTA10051 XE-64 GB XB VTA1005 XB 10.1 "таблет компјутер VTA1005 XBM32 VTA1005 XBS32 VTA1005 XBE32 TBVVTA1005 XBE32.