Maxx опрема г -дин Биг водоотпорен црн 12 вибрирачки дилдо пенис донг
  • Неодамнешно

Maxx опрема г -дин Биг водоотпорен црн 12 вибрирачки дилдо пенис донг

DEN 543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Maxx Gear Mr Maxx Gear од Nasstoys. Вибратор на допир, може да се пофали со задоволство од 12 инчи. Материјал : ПВЦ. Големина : Вкупна должина - 13,75 "Вметната должина - 12" дијаметар на вратилото - 1,75 "2 АА батерии потребни (не се вклучени).