Нацртај-Тит 76630 Класа 3 приколка за приемник, 2 инчен приемник, црна, компатибилен со 2023 Honda HR-V
  • Неодамнешно

Нацртај-Тит 76630 Класа 3 приколка за приемник, 2 инчен приемник, црна, компатибилен со 2023 Honda HR-V

DEN 2325.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отворање на цевката за приемници од 3 внатре Тежина на бруто приколка (GTW) и до 675 фунти. Тежина на јазик (TW). Погодно за употреба со расправа за дистрибуција на тежина до 4500 фунти. Дистрибуција на тежина (WD) и 675 фунти. Тежина на јазикот за дистрибуција на тежина (WDTW). Сите удари се дизајнирани за клиенти со камиони, комбиња и спортски комунални возила. Отворање на цевката за приемници од 3 внатре. Тежина на бруто приколка (GTW) и до 675 фунти. Тежина на јазик (TW). Погодно за употреба со расправа за дистрибуција на тежина до 4500 фунти. Дистрибуција на тежина (WD) и 675 фунти. Тежина на јазикот за дистрибуција на тежина (WDTW). Сите удари се дизајнирани за клиенти со камиони, комбиња и спортски комунални возила. Без разлика дали возите пикап-камион или крст преку SUV, можете да бидете сигурни дека Draw-Tite® има метеж за да одговара на вашето возило. Повеќе од 75 години, реми за цртање се изборот кога извонредноста е очекување. Направено од цврста, се-заварена конструкција за максимална јачина и безбедност, цртежот-тит има заптивка специфична за апликација, прилагодено, што ќе одговара на вашите потреби, без оглед на кое возило возите. Како дополнителен бонус, скоро сите прицврстувачи на приколката III/IV се компатибилни со системот за дистрибуција на тежина.