ВИДИЈА женски тениски фустан за голф со шорцеви Активни вежбање спортски атлетски фустани за жени со џебови од патент
  • Неодамнешно

ВИДИЈА женски тениски фустан за голф со шорцеви Активни вежбање спортски атлетски фустани за жени

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

87% полиестер, 13 спандекс Затворање на патент. 2 џебови со патенти : Карактеристики на тенискиот фустан на 2 странични џебови од патент кои обезбедуваат безбедно простор за да ги задржите телефоните и клучевите. Должината не беше премногу долга или премногу кратка за жените активни носења, ви овозможува да избегнете какво било срам и целосно да уживате во вашите спортови. Одделни шорцеви со 2 џебови : фустани за голф доаѓа со шорцеви што одговараат со џебови кои се соодветни за тенис или топка за голф. Посебните шорцеви обезбедуваат поголема погодност и можете да го носите и фустанот без нив. Опремена Slimmer : Дизајнот на поло -јака во комбинација со патент може лесно да се прилагоди на вашата удобна позиција. Одблесокот на фустанот и тенкиот вграден пресечен криви ваша женственост и слатко за време на тренингот и создава модерен активен изглед. Истегнување и удобно : елегантно и лесен, но не гледа преку ткаенина за крајно удобно и свежо искуство со носење. Влакната и истегната текстура за леснотија на движење и ве одржуваат ладно на теренот за голф. Мулти прилики : Атлетскиот фустан е идеален за тенис, голф, вежбање, тренингот, трчање, атлетика, бадминтон, пикбол, пешачење, патување и секојдневно секојдневно облекување. Исто така, мода и корисно за сите сезони и разни прилики.