САД запечатуваат најголемиот дел-GT-EPTFE-33 компресибилна лента за заптивка EPTFE со лепило, 0,118 Висина, ширина 3/4, должина од 25 '
  • Неодамнешно

САД запечатуваат најголемиот дел-GT-EPTFE-33 компресибилна лента за заптивка EPTFE со лепило, 0,118 Висина, ширина

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оценка на вакуумскиот притисок : 2 Опсег на температурата : -450 ° до 500 ° F. Спецификациите се сретнат : FDA. Оценка на вакуумскиот притисок : 2. Опсег на температурата : -450 ° до 500 ° F. Спецификациите се сретнат : FDA. Понекогаш се користи во апликации за оценка на храна, оваа леплива лента прави одличен заптивка и има брза и лесна примена на секоја сопствена врска.