12 клипови со копче за фармерки со фармерки, клипови за лабато без шиење метални иглички замени Совршено вклопување инстант копче за какви било панталони за половин
  • Неодамнешно

12 клипови со копче за фармерки со фармерки, клипови за лабато без шиење метални иглички замени Совршено вклопување

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал со висок квалитет : 12 комплети Замените на копчињата со фармерки имаат 6 стил, кои се изработени од премиум метал Еднократно, издржлив, прилагодлив, одвојлив и не е лесен за корозија. Лесно за инсталирање : Нема шиење и алатка, само неколку секунди за инсталирање. Овој комплет за инстант копчиња станува најбрзиот начин за замена на копчињата, додадете или намалување на просторот на половината на фармерките. Широко расположение - повеќето луѓе можат да го користат, како што се мажи, жени, возрасни и тинејџери. Погодно за сите видови панталони или јакна. Можете исто така да го користите за да ги украсите чевлите или торбите. Каква кул декорација. Карактеристики : Не е потребно шиење, не е потребен чекан, само притиснете го дното на копчето за брза и лесна инсталација на копчињата за вашите Jeans.asese за да ја зголемите или намалите големината на половината на панталоните. Вклучен пакет : Нашите комплети за копчиња со фармерки имаат 6 различни стил, секој стил има 2 компјутери. Можете да ги совпаднете според вашиот стил. Материјал со висок квалитет : 12 комплети Замените на копчињата со фармерки имаат 6 стил, кои се изработени од премиум метал. Еднократно, издржлив, прилагодлив, одвојлив и не е лесен за корозија. Лесно за инсталирање : Нема шиење и алатка, само неколку секунди за инсталирање. Овој комплет за инстант копчиња станува најбрзиот начин за замена на копчињата, додадете или намалување на просторот на половината на фармерките. Широко расположение - повеќето луѓе можат да го користат, како што се мажи, жени, возрасни и тинејџери. Погодно за сите видови панталони или јакна. Можете исто така да го користите за да ги украсите чевлите или торбите. Каква кул декорација. Карактеристики : Не е потребно шиење, не е потребен чекан, само притиснете го дното на копчето за брза и лесна инсталација на копчињата за вашите Jeans.asese за да ја зголемите или намалите големината на половината на панталоните. Вклучен пакет : Нашите комплети за копчиња со фармерки имаат 6 различни стил, секој стил има 2 компјутери.