Адидас машка единство кожа од средно ладно. чевли за одење
  • Неодамнешно

Адидас машка единство кожа од средно ладно. чевли за одење

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени во САД или увезени Изолирани чизми за пешачење со надворешна плоча дизајнирана за максимален зафат. Тежина : 16,5 унци (големина САД 9). Победете го студот : дизајниран да го изолира вашето тело во ладно време - останете топло со адидас ладно. Outsole Traxion : Traxion Outsole го максимизира зафатот во сите правци со капаци дизајнирани за солиден терен. Направено со рециклирана содржина : Направено делумно со рециклирана содржина генерирана од производство и пост-потрошувачки отпад од домаќинството за да се избегне поголемо влијание врз животната средина. 25% од компонентите што се користат за да се направат горните се направени со минимум 50% содржина на рециклирана. Не е важно дали земате голем рид или само излегувате за да добиете намирници, овие чизми за пешачење Адидас ќе ги покриете. Тие се карактеризираат со дожд. Надворешната плоча на Traxion го максимизира зафатот на скоро секоја површина, па излезете таму.